hakkimizda

Firmamız, işletmelerin her türlü uzaktan kumanda ihtiyacına en ekonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler üretmektedir.

DC Kumanda Sistemleri, Türkiye genelindeki yaygın satış ve servis ağımıza ulaşabilmek için 0(262) 744 70 70 (PBX) telefon numarasından arayarak ulaşabilirsiniz. Satış ve servis departmanlarından sorumlu ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Şirket Profili

DC Kumanda Sistemleri;

Uzaktan kumanda sektöründe hizmet vermekte olan firmamız endüstriyel uzaktan kumanda konusunda sektörde ilklere örnek olmuştur. DC kumanda sistemleri tüm endüstriyel uzaktan kumanda ve ekipman ihtiyaçlarında; büyük sanayi kuruluşlarından, küçük ölçekli kuruluşlara ve atölyelere kadar bir çok firmanın gereksinimlerini karşılamak ve onlar için verimli, ekonomik çözümler üretir. Çalışma prensiplerimizin başında gelir.
Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, müşterilerin ihtiyacını karşılamak üzere tek hızlı ve çift hızlı endüstriyel uzaktan kumandaları ile endüstrimize hizmet verebilmek için çeşitlilik sunmayı hedefleri arasında bilmiştir.

DC kumanda sistemleri uzman kadrosu, yaygın servis ağı ve bol yedek parça stoğu ile müşterinin her an yardımına koşabileceği servisi vardır.

Şirket Değerleri

Uzaktan kumanda satışı ve servisi konusunda, bizden destek alan tüm firmalara çözüm ortaklığı ve teknik  danışmanlık yaparak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarken, çevresel duyarlılıklara, etik kaygılara da sahip olarak en iyi çözümleri üretmek, olarak tanımlanmaktadır.

Yaptığımız işi en iyi şekilde ortaya koyarak toplam memnuniyet sağlayarak, hem kendimizi hem de bizimle çalışan tüm firmaları daima ileriye taşımaktır.